قوانین استفاده از سئو ارگانیک با هوش مصنوعی برای کاربران فارسی زبان و ایرانی

شرایط استفاده از سئو ارگانیک با هوش مصنوعی

قوانین استفاده از سئو ارگانیک با هوش مصنوعی برای کاربران فارسی زبان و ایرانی

در این صفحه کلیه قوانین و مقررات پروژه سئوی Giraffa.ir قرار داده شده که شامل تعریف کلیه روابط و حقوق متقابل سایت Giraffa.ir و  بازدیدکنندگان و مشتریان محترم می باشد.

خواهشمند است این صفحه را به دقت مطالعه بفرمایید.

1- حقوق مالکیت پروژه Giraffa.ir
تمام محتوای موجود زیر دامنه Giraffa.ir  از جمله متن، صدا و هرگونه تصویر ثابت و متحرک (ویدئو) تحت مالکیت این سایت بوده و هرگونه استفاده تجاری بدون اطلاع قبلی ممنوع می باشد.

2-  حقوق نشر و استفاده از محتوا
بازنشر محتوای Giraffa.ir  با اهداف تجاری و کسب سود از جمله رقبا بدون اجازه رسمی قبلی ممنوع بوده و همچنین بازنشر مطالب و هرگونه محتوای سایت Giraffa.ir  برای اهداف غیرتجاری مانند سایت های آموزش سئو و آموزش بازاریابی، سایتهای نقد و بررسی  و سایت های مرجع با نوشتن آدرس لینک دار هر یک از صفحات Giraffa.ir  مجاز است.

3- حریم خصوصی
حریم خصوصی بازدیدکنندگان و مشتریان محترم برای ما بسیار اهمیت دارد. اطلاعات شخصی کاربران تنها در همان اندازه ای که خودشان اعلام کرده اند و فقط برای ارائه خدمات بهتر به ایشان نگهداری شده و هرگز به طرف سوم و برای اهداف تجاری و کسب سود  ارائه نخواهد شد.
همچنین کوکی ها و لاگ ها فقط برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان محترم مورد استفاده قرار می گیرد.

4- حقوق مشتریان
Giraffa.ir  وظیفه خود می‌داند کلیه حقوق قانونی مشتریان محترم را پاس داشته و کاملا رعایت نماید.
از جمله حق مالکیت بر پیج اختصاصی و انکرتکست مادامی که هزینه آنرا پرداخت نماید.

4-1 – قوانین استفاده از هوش مصنوعی
درست است که ما در فرایند خدمات سئو از هوش مصنوعی استفاده می کنیم، اما به شما این اطمینان را می‌دهیم که هیچ یک از اطلاعات خصوصی درباره شما و کسب و کار شما در دسترس هوش مصنوعی نخواهد بود و هوش مصنوعی تنها در زمینه کمک به افزایش عملکرد پروژه لینک فارم تنها به عنوان یک ابزار جانبی در کنار تخصص سئوی ارگانیک استفاده می شود و دسترس بیشتری نخواهد داشت.

4-2- بدیهی است مشتری وظیفه دارد پیش از اتمام سرویس خود آنرا تمدید نماید, در غیر اینصورت مالکیت سرویس از وی سلب گشته و Giraffa.ir حق دارد نسبت به واگذاری آن به دیگران به قیمت دلخواه اقدام نماید.

4-2- کلیه لینک های ارائه شده به مشتریان گرامی در سرویس های مدت دار و یا نامحدود غیر رایگان از نوع فالو DoFollow بوده و مادامی که هزینه سرویس پرداخت شود Giraffa.ir  وظیفه بدیهی خود میداند که از حقوق مشتریان طبق توافق دوجانبه کاملا محافظت و رعایت کند.

5- قوانین استفاده از Giraffa ir

در راستای احترام متقابل کلیه بازدیدکنندگان و مشتریان محترم قبول می کنند که از ارسال محتواهایی که شامل ممنوعیت در قوانین محلی کشور شما و همچنین قوانین مجرمانه بین المللی است خودداری نمایند.
از جمله ارسال محتوای جنسی (پورن) ، هرگونه بهره کشی جنسی از کودکان، انتشار محتوایی که برای شما نیست، مطالب توهین آمیز و تهدیدکننده و غیرقانونی، افشای اسرار دیگران، هرگونه فعالیت در زمینه مواد مخدر و داروهای غیرمجاز و بدون مجوز  از تولید تا تبلیغ و فروش، انتشار محتوای تقلبی و نادرست، انتشار هرگونه محتوا و انجام هک و  هرگونه عملیات مخرب دیگر

6- پیوند به سایتهای خارجی
از آنحا که Giraffa.ir یک پروژه ارائه خدمات سئو برای افزایش رنک سایت در نتایج جستجوی گوگل می باشد، از این رو لینک دادن به سایتهای دیگر امری طبیعی می باشد، اما نکته مهم این است که بازدیدکنندگان محترم نسبت به مرز تعهد سایت Giraffa.ir آگاهی کامل داشته باشند که بر پایه قوانین جهانی Giraffa.ir مسئولیتی درباره هرگونه محتوای سایت‌هایی که لینک داده شده ندارد و نحوه استفاده از این سایتها به عهده خود افراد می باشد.

7- مسئولیت محتوای مشتریان
لطفا توجه داشته باشید که بدلیل ماهیت پروژه لینک فارم Giraffa.ir ایجاد پیج اختصاصی برای تولیدکنندگان و ارائه دهندگان هرگونه محصول یا خدمات که در تعریف جهانی ممنوع نیستند، مجاز بوده، اما در نهایت بدیهی است که  مسئولیت اطلاعات ایشان به عهده مشتری می باشد.
اگرچه Giraffa.ir  این اجازه را خواهد داشت که هر زمان صلاح دانست و با دلیل منطقی و با حکم دادگاه های محلی و جهانی نسبت به حذف صفحه یا لینکی که محتوای محرمانه دارد اقدام نماید و مسئولیت جبران کلیه زیان های وارده بر عهده طرف مقابل می باشد.
این قوانین برای داشتن یک فضای امن و احترام  برای صاحبان کسب و کارهای واقعی به نفع دوطرف وضع شده است.

8- تغییرات در قوانین و مقررات
بهبود مستمر و به روزرسانی ویژگی بارز یک موجود زنده و پویا می باشد. از این رو و در این راستا این قوانین ممکن است هر از چند مدت بهبود یابد. پس لطفا به این صفحه سر بزنید.

9- اعتبار و دقت اطلاعات
ما در Giraffa.ir  همه کوشش خود را به ارائه اطلاعات دقیق و درست انجام می دهیم، اما در نهایت ضمانتی برای درستی تمام اطلاعات نمی دهیم.

10- اخطار قانونی

در صورت نقض قوانین توسط کاربران Giraffa.ir  با توجه به قوانین هرگونه اقدام لازم برای ایفای حق  از جمله حذف محتوا، محدود کردن کاربر و هر اقدام قانونی دیگر را برای خود محفوظ می دارد.

11- چنانچه هرگونه ابهام یا پرسشی دارید با چت در شبکه های اجتماعی یا ایمیل 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم.

تماس با ما

English

Terms of use organic SEO with Artificial Intelligence

با سپاس از توجه شما مشتری گرامی
www.Giraffa.ir

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *