دندانپزشکی ارزان در درمانگاه خیریه سید الشهدا چهارراه گلوبندک تهران - آدرس بیمارستان خیریه در چهارراه گلوبندک - مترو 15 خرداد- بهترین دندانپزشکی خیریه در تهران

دندانپزشکی ارزان در درمانگاه خیریه چهارراه گلوبندک

دندانپزشکی ارزان در درمانگاه خیریه سید الشهدا چهارراه گلوبندک تهران – آدرس بیمارستان سیدالشهدا – دندانپزشکی خیریه سیدالشهدا

بدلیل عدم پشتیبانی کامل بیمه تامین اجتماعی از یکسو و هزینه های دندانپزشکی مخصوصا ایمپلنت از سوی دیگه باعث شده که مردم ایران برای مهم ترین عضو بدن خودشون که سلامت معده و روده رو تضمین می کنه به مشکل بربخورن. چون سلامتی از دندان های سالم و جویدن درست غذا شروع میشه!

وجود انواع بیمه های تکمیلی و پوشش حداقلی هزینه های درمان دندانپزشکی باعث شده که مردم سراغ مراکز دندانپزشکی برن که با قیمت ارزان اما کیفت مناسبی خدمات دندانپزشکی رو ارائه میدن و موسسات خیریت و درمانگاه های خیریه یکی از این مراکز هست که افراد زیادی از سایر مناطق به این نوع درمانگاه ها مراجعه می کنند. اما متاسفانه برخی از مراکز فقط اسم خیریه رو یدک می کشن و یا قیمتشون با بیرون تفاوتی نداره، یا جنس قلابی می ندازن و کیفیت کارشون مناسب نیست، اما امروز یکی از قدیمی ترین و باسابقه ترین درمانگاه های خیریه در مرکز تهران رو که درمانگاه خیریه سیدالشهدا هست مرور می کنیم.

دندانپزشکی ارزان در درمانگاه خیریه سیدالشهدا

درمانگاه خیریه سیدالشهدا از قدیم معروف بود به بیمارستان ها عرب ها که با کیفیت و قیمت مناسب خدمات مختلف درمانی از جمله دندانپزشکی رو به بیماران ارائه میدن.

نکته مهم اینکه در خیابان روبرویی همین بیمارستان، درمانگاه خیریه دیگری با نام درمانگاه امام حسین است که خب با این بیمارستان خیریه تفاوت دارد!

شناخت من از این درمانگاه خیریه به سالهای دور شاید 15 سال پیش می رسد . زمانی که دندان های عقبی من خالی شده بود وبا ماده سیاه پر کردند که البته انروزها می گفتند جنس ماده سیاه بهتر از ماده سفید می باشد . بدون روکش پر شد و همین دندان پر کرده بیش از یک دهه برای من کار کرد!

سایت درمانگاه خیریه سیدالشهدا

وب سایت اینترنتی بیماستان خیریه سیدالشهدا در چهارراه گلوبندک نشانی ذیل می باشد:

seyedalshohada.com

آدرس درمانگاه خیریه سیدالشهدا

برای اینکه به درمانگاه خیری سیدالشهدا برید مترو بهترین انتخاب برای شماست. از ایستگاه مترو تهران (صادقیه) به ایستگاه مترو امام خمینی برید و بعد به سمت کهریزک خط عوض کنید و در اولین یا دومین ایستگاه که ایستگاه مترو پانزده خرداد هست پیاده بشید.

همینکه از ورودی غربی مترو بیرون اومدید به سمت چپ برید و کوچه بادامچی رو داخل برید و در سمت چپ درمانگاه خیریه سیدالشهدا رو خواهید دید

خيابان پانزده خرداد – چهار راه گلوبندک -كوچه شهيد بادامچی پلاک 82-84

تلفن بیمارستان خیریه سیدالشهدا

شماره تماس درمانگاه خیریه سدالشهدا

021- 55801640 می باشد

نشانی و وب سایت و تلفن بیمارستان خیریه سیدالشهدا در خیابان 15 خرداد
نشانی و وب سایت و تلفن بیمارستان خیریه سیدالشهدا در خیابان 15 خرداد

زمان ویزیت دندان در درمانگاه خیریه

نکته مهم اینکه اگه می خواهید کارتون شیفت صبح انجام بشه حتما پیش از ساعت 10 صبح از همون طبقه اول نوبت دندانپزشکی بگیرید و البته هر اندازه که زودتر مراجعه کنید بدیهیه که کارتون زودتر انجام میشه.

هزینه ایمپلنت در درمانگاه خیریه

هزینه ایمپلنت دندان در بخش دندانپزشکی بیمارستان خیریه سیدالشهدا در تاریخ اول آبان 1402 مبلغ 9 میلیون تومان هست که این مبلغ برای ایمپلنت کره ای هست. که البته این مبلغ در دو نوبت با فاصله زیاد از شما گرفته میشه.

تفاوت ایمپلنت و پروتز دندان

ایمپلنت در فک کاشته می شود، اما پروتز دندان که از سالها پیش در ایران به دندان مصنوعی معروف است قالب گیری شده و به آسانی از دهان خارج می شود.

البته بدیهی است که ایمپلنت هم یک نوع دندان مصنوعی ثابت است، اما چون پروتژ دندان قدیمی تر و صد البته ابتدایی تر است، زودتر دندان مصنوعی نامیده شد، اگرچه می توان گفت ایمپلنت نیز دندان مصنوعی ثابت می باشد. که بخش اول آن در ابتدای کار زمانی که می خواهند فیکسر یا همان قطعه پیچ مانند را با جراحی در فک شما بکارند گرفته می شود و مابقی مبلغ زمانی که می خواهند روکش ایمپلنت را قالب گیری و نصب کنند.

نکته مهم اینکه شما هزیه های جانبی همچون پودر استخوان (در صورت نیاز) – عکس کامل دندان و عکس سه بعدی دندان CBT را نیاز دارید که هزینه آن زیاد است.

بخش های مختلف بیمارستان خیریه سیدالشهدا

دندانپزشکی – زنان و زایمان – ارتوپدی – سونوگرافی – رادیولوژی – کلینیک – نوزادان –

بهترین رستوران چهارراه گلوبندک

رستوران های زیادی نزدیک بازار تهران وجود دارند اما چنانچه اهل غذای ایرانی هستید حتما به رستوران ایرانی که در کنار بیمارستان خیریه سیدالشهدا وجود دارد سر بزنید تا هم از قیمت و هم از کیفیت بسیار خوب غذا سورپرایز شوید. البته من هربار که رفته ام فقط چلوکباب کوبیده را امتحان کرده ام که دو سیخ بزرگ کباب با برنج زیاد و گوجه و کره و نان تنها 120 هزار تومان می باشد.

نظر شما درباره بیمارستان خیریه سیدالشهدا

نظر شما ردباره کیفیت و قیمت خدمات بیمارستان خیریه سیدالشهدا مخصوصا کیفیت و قیمت ایمپلنت چیست؟ لطفا نظر خود را از پست پایین همیهن صفحه برای ما ارسال نمایید

سایت سئوی زرافه

www.Giraffa.ir

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *