تبلیغات اینترنتی برای کسب و کارهای ایرانیان ساکن کانادا - از رستوران ایرانی در کانادا تا وکیل ایرانی کانادایی و املاک در کانادا - پرستار ایرانی در تونتو - اتاوا و کبک

چرا سایت کانادا ایران بهترین انتخاب برای تبلیغات است؟

چرا سایت کانادا ایران www.Canada-Iran.com بهترین انتخاب برای تبلیغات و جذب مشتری محلی جدید است؟

همه ما هم نظر هستیم که عدم استفاده از بازاریابی اینترنتی مخصوصا نبودن در نتایج جستجوی گوگل یعنی باختن قافیه به رقبا.

در این راستا یک پیشنهاد بسیار مناسب برای شما داریم که با کمترین هزینه یک تبلیغات اینترنتی ویژه برای ایرانیان ساکن کانادا مخصوصا ایرانیانی که در نزدیکی محل کسب و کار شما هستند داشته باشید.

چرا. wwww.CanadaIran.com یک انتخاب خوب است؟

– سایت قدیمی و مورد اعتماد گوگل

سایت کانادا ایران از 2006 تاکنون یعنی بیش از 16 سال است که با افتخار  در کنار فارسی زبانان و ایرانیان کانادا می باشد.

– رتبه عالی در نتایج جستجوی گوگل


یک سایت قدیمی به قول معروف امتحان پس داده به گوگل این را می داند اطلاعات سایت های قدیمی حرفه ای و در راستای خدمات به مشتری می باشد و یک روزه نیامده که امروزه هم‌جمع کند برود. از این روست که گوگل به سایتهای قدیمی رتبه خوبی در نتایج جستجوی گوگل می دهد.

– تبلیغات به زبان مادری


همه مردم دنیا به حرفی که به زبان مادری زده شود توجه و اعتماد بیشتری می کنند.
طراحان سایت و تبلیغات در کانادا به زبان انگلیسی و فرانسوی هستند و این یعنی اینکه امکان طراحی سایت و مهم تر از آن افزایش رتبه سایت با کلیدواژه های فارسی که در کانادا سرچ می شود را ندارند.

ما جدای از اینکه یک رپورتاژ آگهی به زبان فارسی یا چند زبانه طراحی می کنیم و در پروژه سئوی زرافه گذاشته و به صفحات مهم سایت شما لینک می دهیم.
سایر خدمات جانبی از جمله، افزودن زبان فارسی به سایت شما و چند زبانه کردن سایت از جمله انگلیسی و فرانسوی را آنهم با قیمت بسیار کمتر از بازار طراحی سایت کانادا داریم.
همچنین سئو‌کردن و استاندارد سازی سئوی داخلی سایت شما را انجام می دهیم.

فروشگاه تبلبغات کانادا-ایران

https://canada-iran.com/product/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7/

www.Canada-Iran.com

وکیل ایرانی در کانادا

کانادا کشوری با زبان بیگانه و مهم تر از آن کشوری پیشرفته است که زمین تا آسمان با ایران و قوانین حقوقی و قضائی ایران تفاوت دارد و این عدم آگاهی به زبان انگلیسی و قوانین کشور پیشرفته ای مانند کانادا می تواند ناآگاهانه مشکلات زیادی را در این کشور برای شما بوجود آورد از این رو داشتن یک وکیل ایرانی در کانادا که زبان فارسی را بداند و زبان مادری او باشد بسیار اهمیت دارد. برای اطلاعات بیشتر روی متن بالا کلیک کنید

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *