لیست بهترین رستوران ها در کشورهای مختلف جهان

لیست بهترین رستوران ها و بهترین غذاهای دنیا در هر کشور از خاورمیانه تا بهترین رستوران اسپانیا و آفریقا

اگر شما یک جهانگرد باشید بی‌شک یکی از جستجوهای شما یافتن بهترین رستوران در هر کشور می باشد که گستره ای از غذاهای محلی تا غذاهای مدرن و بین المللی را شامل شود.
سایت زرافه کار شما را آسان کرده است و یک رستوران خوب در هر کشور جهان را به شما معرفی می کند.

از سوی دیگر یک مدیر رستوران موفق کسی است که حتی اگر یک رستوران در یک روستای دورافتاده دارد با کمک سئو و گوگل می تواند گردشگران خارجی را که به کشورش سفر می کنند را تشویق یا بهتر بگویم قانع کند که حتی مسافتی طولانی از پایتخت تا به روستای محل کسب و کار وی رفته و طعم و مزه غذاهای رستوران او را تست کنند.


یک نکته مهم و اینکه پس از رفتن به رستوران لطفا نظر خود را در پایین صفحه هر رستوران درج کنید که تجربه ای مفید باشد برای سایر جهانگردان

علی بابا

بهترین رستوران در آمریکا
آیا می دانستید یک سرآشپز ایرانی از شهر تبریز در ایران در بهترین شرکت دنیا یعنی گوگل مشغول به آشپزی می باشد؟

بهترین رستوران در کانادا
بهترین رستوران در قطر
بهترین رستوران در دبی
بهترین رستوران در کویت
بهترین رستوران در هند
بهترین رستوران در عربستان
بهترین رستوران در انگلستان

رستوران تجریش در لندن


بهترین رستوران در روسیه
بهترین رستوران در فرانسه و پاریس
بهترین رستوران در لوکزامبورگ

بهترین رستوران در سوئد

سوئد کشوری سرد در اروپا می باشد. ایرانیان زیادی در کشور سوئد زندگی می کنند مخصوصا اینکه چند ایرانی ساگن سوئد به پست و مقام های دولتی و سیاسی در سوئد دست پیدا کرده اند. از سوی دیگر رستوران های ایرانی زیادی در سوئد و اروپا وجود دارد. لطفا چنانچه رستوران ایرانی در سوئد می شناسید درباره کیفیت و قیمت غذا ما و سایر بازدیدکنندگان را راهنمایی کنید که این رستوران ایرانی در سوئد آیا غذای ایرانی هم سرو می کند و اینکه آیا ساکنان سوئد هم از غذاهای ایرانی استقبال می کنند؟


بهترین رستوران در سوئیس
بهترین رستوران در اسپانیا
بهترین رستوران در ایتالیا

کدوم رستوران ایتالیا بهترین پیتزا رو ارائه میده؟


بهترین رستوران در آفریقا
بهترین رستوران در مصر
بهترین رستوران در آفریقای جنوبی
بهترین رستوران در تایلند
بهترین رستوران در تایوان
بهترین رستوران در مالزی
بهترین رستوران در سنگاپور
بهترین رستوران در ژاپن
بهترین رستوران در اندونزی و جزیره بالی

بهترین رستوران در هند

هند کشور عجایب هست. انواع مذاهب و عرفان ها و رقص و جشن ها با انواع فرهنگ ها و خرده فرهنگ های بسسیار متنوع با آداب و رسوم خاص که توجه هر توریست و گردشگری رو به خودش جلب می کنه و یکی از مهم ترین مراکزی که برای هر شهر توریستی نیاز است یک رستوران خوب هست. به نظر شما در لیست بهترین رستوران های هند کدومش بهترین رستوران هست؟

بهترین رستوران در ترکیه


بهترین رستوران در یونان

نظر شما درباره غذاهای مدیترانه ای چیست؟

بهترین رستوران در قبرس

اینروزها ایرانیان زیادی برای مهاجرت به ترکیه و قبرس می زوند. حال این مهاجرت و اقامت با سرمایه گذاری باشد یا خرید خانه در ترکیه و قبرس. آیا شما به عنوان ایرانی خارج کشور در کشور قبرس زندگی می کنید؟ از نظر شما کدام یک از رستوران های کشور قبرس غذای خوشمزه تر و کیفیت غذای بهتری دارد؟

لطفا نظر خود را درباره رستوران های قبرس با ما در میان بگذارید

بهترین رستوران در ویتنام
بهترین رستوران در برزیل
بهترین رستوران در آرژانتین

بهترین رستوران در مکزیک

بهترین رستوران در ایران

اولین ها همیشه پیشرو و موفق بودند و در زمینه رستوران داری به نظر شما اولین کافه رستوران در تهران و به بیان بهتر اولین کافه رستوران ایران اسمش چی هست؟

کافه لقانطه اولین کافه رستوران ایران

ملاک شما برای انتخاب یک رستوران چی هست؟ قدیمی بودن یا مدرن و جدید بودن؟ کیفیت غذا یا نوع غذا- بیشتر غذای ایرانی مثل کباب و جوجه و قرمه و قیمه دوست دارید یا غذای فرنگی مثل پیتزا، همبرگر، چیزبرگر، سیب زمینی سرخ کرده و میگو و …

رستوران ایرانی در خارج کشور

یک ایرانی هرگز نمیتونه مزه و طم غذاهای ایرانی رو از یادش بببره، حتی اگه به دورترین نقطه جهان بره و حتما اونجا اولین چیزی که جستجو میکنه جستجوی بهترین رستوران ایرانی در خارج کشور حالا شهر و کشوری که مشغول زندگی هست . حالا بگذریم از اینکه ند تا از غذاهای ایرانی تو لیست بهترین غذاهای دنیا هستند و اصولا غذای ایرانی مشتری خارجی زیادی هم داره.

شما به عنوان ایرانی خارج کشور ساکن کدوم کشور هستید؟ اروپا یا آمریکا، آسیا یا آفریقا و شاید هم استرالیا و نیوزلند

به نظر شما بهترین رستوران ایرانی محل زندگی شما چی هست و کدوم غذاش بهتر از همه هست؟

آیا خارجی ها هم برای خوردن غذای ایرانی به اون رستوران میان؟

در این صفحه بهترین رستوران های جهان چه رستوران ایرانی و یا رستوران فرنگی در کشورهای مختلف جهان قرار داده میشه و شما هم می تونید زیر هر صفحه نظر خودتون رو به عنوان یکی از مشتریان اون رستوران قرار داده و درباره کیفیت و نوع غذا به دیگران مشاوره و راهنمایی بدید.

مهاجرت و اقامت با رستوران

اگه سرآشپز حرفه ای هستید شاید وقت اون باشه رستوران خودتون رو البته در یک کشور خارجی راه اندازی کنید تا علاوه بر راه اندازی کسب و کار مستقل، اقامت یک کشور دیگه رو داشته باشید.

اگر اهل غذاهای عجیب و نوآور هستید چین انتخابی خوب برای رستوران گردی می باشد.
بهترین رستوران در چین

بهترین رستوران در کشور شما؟


چنانچه شما هم بهترین رستوران در کشور خود هستید، اما نام کشور شما در لیست بهترین رستوران های جهان نیست کافی است با ما تماس بگیرید تا نام و صفحه بهترین رستوران کشور شما را ایجاد کنیم.
کافی است لیست غذاها را به همراه توضیح کوتاه از هر غذا شامل دستور ساخت، مواد غذایی استفاده شده و خاصیت غذایی را برای ما به زبان انگلیسی و زبان محل کشور خود برای ما بفرستید.

بهترین رستوران دنیا از نظر شما؟


آیا تجربه یک غذای مافوق لذیذ را در یک رستوران محلی در شهر و کشوری خاص دارید؟
لطفا از فرم پایین همین صفحه برای ما و دیگران هم رسانی کنید.

لطفا فیلم های خود از تجربه رستوران گردی را برای ما بفرستید تا با عکس و مشخصات خود شما در سایت و کانال یوتیوب قرار داده شود.

Restaurant


لیست بهترین رستوران های جهان در هر کشور از رستوران خاورمیانه تا رستوران در مدیترانه تا بهترین رستوران در آفریقا، بهترین رستوران قاره آمریکا و لیست بهترین رستوران های قاره اروپا و استرالیا

کلیدواژه ها: رستوران گردی / غذاهای محلی / پیتزا /  برنج / نان /نوشیدنی / گردشگری / خوشمزه / تند / شیرین /ترش /گوشت /لذیذ  / گندم /شکر /خنک / داغ / شور و پرنمک /غذاهای مدیترانه ای /بهترین غذای قاره آمریکا /بهترین غذاهای کشور ژاپن / بهترین غذای دنیا / طبخ /آشپزی /رژیم غذایی /لاغری / ولاگر آشپزی / دستور پخت / بهترین غذای ایتالیایی /پیتزا /بهترین غذای اسپانیایی /بهترین غذای عربی /بهترین غذای ایرانی / بهترین غذای ترکی /بهترین غذای اسپانیولی /بهترین غذای آمریکای جنوبی / بهترین غذای هندی /بهترین غذای چینی / بهترین غذای کره ای / غذا / غذاهای داغ /ساندویچ  / سس /  بهترین غذایشبه جزیره کره /بهترین غذای جنوب شرق آسیا /  رستوران تایلندی / رستوران هندی / رستوران علی بابا /رستوران آفریقایی /رستوران وجترین  / گیاهخوار /  پرس غذا / ارزش غذایی / غذای ارزان /گران ترین غذاهای جهان / غذای سنگاپوری /غذای ژاپنی /غذای تند /لیست بهترین غذاهای دنیا / رستوران عربی /غذاهای عربی /فلفل /رستوران سنتی /چای /دمنوش /سیلان

globetrotter چه کسی است؟

معنی globetrotter به فردی اطلاق می‌شود که به طور مداوم و پیوسته به سفرهای جهانگردی می‌پردازد. این اصطلاح به کسانی اطلاق می‌شود که علاقه شدیدی به سفر کردن و دیدن جاهای مختلف دارند و به طور منظم به سفرهای بین‌المللی می‌روند. این افراد به دنبال تجربه‌ی فرهنگ‌های مختلف، آشنایی با مکان‌های تاریخی و طبیعی، معماری و غذاهای محلی هستند. به طور کلی، globetrotter به معنای “گردشگر جهانگرد” است.

www.Giraffa.ir

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *